Waldorfska Szkoła Podstawowa im. Augusta Cieszkowskiego w Warszawie

Każdy Rodzic marzy aby jego dziecko rozwijało się zdrowo, z pasją poznawało świat i z radością chodziło do szkoły. Aby w przyszłości stało się prawdziwym,

OVERVIEW

The website szkolawaldorfska.edu.pl currently has an average traffic ranking of zero (the lower the better). We have analyzed fifteen pages inside the site szkolawaldorfska.edu.pl and found one website linking to szkolawaldorfska.edu.pl. There are two public web accounts belong to this website.

SZKOLAWALDORFSKA.EDU.PL TRAFFIC

The website szkolawaldorfska.edu.pl has seen diverging levels of traffic throughout the the year.
Traffic for szkolawaldorfska.edu.pl

Traffic ranking (by month) for szkolawaldorfska.edu.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolawaldorfska.edu.pl

Myszka Agata Piękno ma źródło w naturze a dopełnienie w sztuce

A kto zgadnie ten cudny kalendarz zgarnie! W Nowy Rok moja rodzina utknęła na przeglądaniu zdjęć różnych z naszego domowego archiwum . Ja wyszperałam dla Was takie oto ciekawostki zrobione nie aż tak dawno. Świat się jednak ciągle zmienia, my się zmieniamy, jedni odchodzą, drudzy przychodzą, zmieniają się zwyczaje i nasze życie. Czy takie widoki jak na moich fotkach, można jeszcze gdzieś w Polsce zobaczyć? Z okazji Świą.

WHAT DOES SZKOLAWALDORFSKA.EDU.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolawaldorfska.edu.pl Mobile Screenshot of szkolawaldorfska.edu.pl Tablet Screenshot of szkolawaldorfska.edu.pl

SZKOLAWALDORFSKA.EDU.PL SERVER

I detected that a single page on szkolawaldorfska.edu.pl took four thousand and thirty-two milliseconds to come up. We could not find a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider this site not secure.
85.232.238.203

We diagnosed that this website is using the nginx operating system.

Waldorfska Szkoła Podstawowa im. Augusta Cieszkowskiego w Warszawie

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website szkolawaldorfska.edu.pl states the following, "Każdy Rodzic marzy aby jego dziecko rozwijało się zdrowo, z pasją poznawało świat i z radością chodziło do szkoły." I viewed that the website also said " Aby w przyszłości stało się prawdziwym, spełnionym i szczęśliwym człowiekiem." They also said " Nasza szkoła ma na celu rozwijanie w dzieciach zamiłowania do tego co robią i poznają. Są trzy możliwości motywacji do nauki ambicja, strach i miłość. My kierujemy się tą trzecią."

ANALYZE SUBSEQUENT WEBSITES

Szkoła Waldorfska Kraków

Szokujące wyznanie z doliny krzemowej. Pedagogika, źródła żywotności i cechy. Szkoła w Krakowie wywiad z Markiem Sołkeim. Kurs Gimnastyki Bothmera lato 2015. Nasza szkoła powstaje i działa z inspiracji pedagogiki steinerowskiej.

Klub sportów walki UKS BUSHI - Karate Kyokushin Józefów Piaseczno Warszawa

Obóz 2 Sobieszewo 9-19 sierpnia 2015 ulotka wyjazdowa. Przypominamy o konieczności wypełnienia formularza obozowego.

Szkoła Podstawowa w Woli Batorskiej - News

Procedury wewnątrzszkolne dotyczące bezpieczeństwa uczniów. Procedura korzystania z darmowych podręczników. Nie możesz się zalogować? Poproś o nowe hasło.

Aktualności

Skocz do głównej treści strony. Skocz do menu nawigacyjnego i logowania. Kandydaci do szkół ponadgimnazjalnych będą mięli dostęp do listy przyjętych do wybranych przez siebie szkół. W sekretariacie Zespołu Szkół w Starym Brusie.

Szkoła według blondynów

Niedziela, 18 września 2011.